Menu
پیکوفان

امری: هنوز کار آرسنال در لیگ اروپا تمام نشده است؛ قهرمانی در لیگ اروپا تنها شانس ما برای کسب سهمیه است – اتوبوس رانی نسیم شهر

اخبار اتوبوس رانی نسیم شهر

طرفداری- آرسنال در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 7-3 از سد والنسیا گذشت تا پس از 13 سال دوباره حضور در یک فینال اروپایی را تجربه کند. اونای امری برای چهارمین بار به فینال لیگ اروپا رسید تا اولین مربی تاریخ فوتبال باشد که 4 بار حضور در فینال لیگ اروپا/جام یوفا را در افتخارات کارنامه اش به ثبت می رساند.

به نقل از وبسایت یوفا؛ پس از این دیدار امری در گفتگویی با خبرنگاران گفت:

با اعتماد به نفس خوبی بازی کردیم؛ می دانستیم دیدار دشواری در انتظار ماست اما از شانس خود بهره بردیم. از نظر ذهنی و تمرکز در وضعیت خوبی بودیم. به خود و هوادارانمان افتخار می کنیم. کار هنوز تمام نشده و یک گام دیگر باقی مانده است. باید خوشحال باشیم. یکشنبه شانس حضور در جمع تاپ فور انگلستان را از دست دادیم بنابراین رسیدن به فینال لیگ اروپا و قهرمانی تنها راه پیش روی ما برای کسب سهمیه است.

به بازیکنانم افتخار می کنم؛ ذهنیت آنها در این دو بازی فوق العاده بود. هر رقابتی و هر دیداری داستان خودش را دارد و ما نشان دادیم تیم با شخصیتی هستیم. هیچ تیمی امسال در مستایا 4 بار دروازه والنسیا را باز نکرده بود.

تاریخ سازی کردیم و به فینال رسیدیم. مثل بازی رفت بودیم و توانستیم مطابق برنامه تعیین شده پیش برویم. موفق شدیم به خوبی بر جو سنگین ورزشگاه غلبه کنیم بنابراین شاگردانم شایسته تقدیر هستند. به اوبامیانگ و لاکازت افتخار می کنم. آنها نه تنها در خط حمله بلکه در کارهای دفاعی نیز بسیار خوب بودند. وقتی مثل امشب باشند، عملکرد شگفت انگیزی از خود برجای می گذارند.

اخبار غیر رسمی شهر داری نسیم شهر و حومه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *