Menu
پیکوفان

اوچوا: در پایان فصل، استاندارد لیژ را ترک خواهم کرد؛ به دنبال چالشی جدید در سطح بالاتری هستم – شهرداری نیسم شهر

شهرداری نسیم شهر

طرفداری – گیرمو اوچوا دروازه بان ملی پوش مکزیکی، عنوان کرد که قصد دارد در انتهای فصل، استاندارد لیژ را به مقصد تیمی دیگر، ترک کند. این دروازه بان مکزیکی دو فصل اخیر را در استاندارد لیژ بلژیک توپ زده است و در 77 بازی برای این تیم، به میدان رفته است.

به گزارش Goal، دورازه بان 33 ساله استاندارد لیژ در این فصل با ثبت 9 کلین شیت، کمک زیادی به این تیم در راه قرار گرفتن در رتبه سوم لیگ برتر بلژیک کرده است. استاندارد لیژ با پیروزی در هفته آخر لیگ برتر بلژیک در مقابل آنتورپ، می تواند رتبه سوم خود را تثبیت کند. با این حال، اوچوا عنوان کرد که قصد دارد در تابستان پیش رو، استاندارد لیژ را ترک کند و به دنبال چالش جدیدی باشد. او اظهار داشت:

فکر می کنم آخرین بازیمان در این فصل مقابل آنتورپ، آخرین بازی من نیز با پیراهن استاندارد لیژ باشد. در این مورد با باشگاه صحبت کردم و بعضی چیزها باید حل شوند. با این حال، فکر می کنم زمان جدایی فرارسیده است. 

اوچوا عنوان کرد که جدایی از استاندارد لیژ برای او سخت خواهد بود، اما او می خواهد که خودش را در سطوح بالاتری نیز، بسنجد. او عنوان کرد:

از این موضوع ناراحت هستم، چرا که این باشگاه را دوست دارم. استاندارد لیژ طرفداران فوق العاده ای دارد و من نیز در طی دو سال حضور در اینجا، هر چه در توان داشتم برای موفقیت این تیم گذاشتم. اما به عنوان یک بازیکن فوتبال، همیشه به دنبال چالش هایی جدید، در سطحی بالاتر هستید. 

اوچوا برای اولین بار و در این فصل، شانس حضور در رقابت های اروپایی را با استاندارد لیژ به دست آورد. استاندارد لیژ در رقابت های فصل گذشته لیگ بلژیک در رتبه دوم قرار گرفت و به پلی آف لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. آن ها در بازی مقابل آژاکس، تیمی که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در این فصل راه یافت، شکست خوردند و در لیگ اروپا، حضور یافتند. 

 

busstop.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *