Menu
پیکوفان

بسکتبال NBA؛ انتظار می‌رود کوین دورانت حداقل بازی ششم برابر هیوستون راکتس را از دست بدهد – نسیم شهر

اخبار اتوبوس رانی نسیم شهر

طرفداری – کوین دورانت که در سری بازی‌های مرحله نیمه نهایی پلی‌آف شرق مقابل هیوستون راکتس ستاره تیمش بود، اکنون ممکن است بخاطر مصدومیت، حتی شاید ادامه رقابت‌ها را از دست بدهد!

به گزارش Washington Post، کوین دورنت صبح امروز و در دیدار پنجم مقابل هیوستون راکتس، زمین بازی را لنگان لنگان ترک کرد و به رختکن رفت. با وجود آنکه درخشش دیگر ستارگان گلدن استیت وریرز پیروزی برابر هیوستون راکتس را به ارمغان آورد، تمام اهالی شهر اوکلند اکنون نگران وضعیت کوین دورنت هستند. در ابتدا نگرانی‌هایی مبنی بر پارگی تاندون آشیل دورنت وجود داشت. سپس کادر پزشکی گلدن استیت اعلام کرد مصدومیت دورنت کشیدگی عضله ساق پا است اما به منظور کسب اطمینان باید از پای او MRI گرفته شود. استیو کر، مربی گلدن استیت در رابطه با وضعیت دورنت گفت:

تاندون آشیل کوین صدمه ندیده است. پس از بازی، وقتی به دفتر خودم رفتم، فیلم بازی در حال پخش بود. ابتدا فکر کردم مصدومیت از ناحیه تاندون آشیل است زیرا او بلافاصله پس از احساس درد به پشت سرش نگاه کرد، انگار که کسی از پشت به پای او ضربه زده باشد. در گذشته، این حالت را در بازیکنانی که از ناحیه تاندون آشیل مصدوم شده بودند دیده‌ام. اولین حدس من، پارگی تاندون آشیل بود. سپس به من اطمینان داده شد که مصدومیت دورنت کشیدگی عضله ساق پا است. می‌توانم تظاهر کنم و بگویم شرایط او برای حضور در بازی بعدی مشخص نیست، اما کوین دورنت در بازی ششم حضور نخواهد داشت.

انتظار می‌رود تا ساعاتی دیگر، میزان مصدومیت KD به طور دقیق مشخص شود.

اخبار غیر رسمی شهر داری نسیم شهر و حومه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *