Menu
پیکوفان

سرزو: سیمئونه مانند بقیه از جدایی گریزمان ناراحت است؛ هنوز پیشنهادی از برای او دریافت نکردیم – شهرداری نیسم شهر

شهرداری نسیم شهر

طرفداری – آنتوان گریزمان روز سه شنبه (14 می) در بیانیه ای اعلام کرد که در پایان فصل به طور رسمی از اتلتیکو مادرید جدا خواهد شد. با توجه به این وضعیت، کار این باشگاه برای پر کردن جای خالی مهاجم 28 ساله فرانسوی، سخت خواهد شد. 

به گزارش Miror، منابع خبری مختلف عنوان کرده اند که این مهاجم 28 ساله، به بارسلونا منتقل خواهد شد. گریزمان فصل گذشته نیز قصد جدایی از اتلتیکو مادرید را داشت اما در نهایت تصمیم گرفت که در این تیم ماندگار شود و قراردادش را نیز تا سال 2023 تمدید کرد. به نظر می رسد سیمئونه که چندی پیش در گفت و گویی عنوان کرده بود که مهاجم فرانسوی تیمش ماندنی خواهد شد از تصمیم جدایی گریزمان ناامید شده است. انریکه سرزو رئیس اتلتیکو مادرید در مورد واکنش سیمئونه به خبر جدایی گریزمان از اتلتیکومادرید صحبت کرد. او در گفت و گو با COPE، عنوان کرد:

سیمئونه هم مانند بقیه، ناراحت است. با این حال، گریزمان مصمم به ترک باشگاه بود و هیچ شانسی برای قانع کردن او در کار نبود. نمی دانم و اهمیت هم نمی دهم که او به کدام تیم خواهد رفت. اما، روال کار این است که تیمی که می خواهد بند آزاد سازی بازیکنی را پرداخت کند، با ما مذاکره کند. فعلا هیچ پیامی از جانب کسی برای مذاکره دریافت نکردیم. امیدوارم هر جایی که می رود مانند دوران حضورش در اینجا درخشان ظاهر شود. برای او آرزوی موفقیت می کنم. 

با این که به گفته سرزو، هنوز پیشنهادی برای جذب گریزمان دریافت نشده است، برخی از منابع خبری عنوان کردند که این بازیکن به زودی به بارسلونا خواهد رفت و این تیم حاضر خواهد بود بند آزاد سازی مهاجم  28 ساله فرانسوی را پرداخت کند. گریزمان اما، تنها نام بزرگی نیست که سیمئونه برای فصل آینده در اختیار نخواهد داشت. پیش تر از این، جدایی دیگو گودین و لوکاس هرناندز از اتلتیکو مادرید به صورت رسمی اعلام شده بود. 

busstop.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *