Menu
پیکوفان

موسی سیسوکو: هرگز به جدایی از تاتنهام فکر نکردم؛ فصل گذشته بهترین فصل دوران حرفه‌ای من بود – سایت اتوبوس رانی

شهرداری نسیم شهر

طرفداری– موسی سیسوکو می‌گوید پس از سپری کردن سالی دشوار در فصل ۱۸-۲۰۱۷، به بازیکن قوی‌تری تبدیل شده است.

به نقل از FFT، هافبک فرانسوی سابق نیوکاسل پس از انتقال به اسپرز کار سختی برای جا افتادن در این تیم داشت و در نتیجه از موفقیت‌های ملی هم دور ماند. او به تازگی در مصاحبه‌ای در مورد احیای دوران حرفه‌ای خود گفته است:

طبیعتا حضور نداشتن در جام جهانی ۲۰۱۸ مایه ناراحتی بود ولی پایان کار محسوب نمی‌شد. فصل دشواری با تاتنهام داشتم. انتخاب‌های سرمربی مرا اذیت کرد اما قانون فوتبال همین است. تنها کاری که از دستم بر می‌آمد، دو برابر کردن تلاش‌هایم بود. اگر همه چیز را کنار می‌گذاشتم، مستقیما به سوی جهنم می‌رفتم. نمی‌خواستم در ناکامی باقی بمانم. هرگز به جدایی از تاتنهام فکر نکردم و بر عکس، انگیزه‌ام برای رسیدن به موفقیت بیشتر شد. من در طول دوران حرفه‌ای خودم ذهنیت برنده‌ای داشته‌ام. هیچ سر و صدایی نکردم و از رسانه‌ها برای بیان این که باید بازی کنم استفاده نکردم. 

با این حال فصل گذشته اوضاع برای سیسوکو عوض شد و او ۲۷ بار برای تیمش در رقابت‌های لیگ برتر به میدان رفت. با آغاز فصل ۲۰-۲۰۱۹، او خودش را عنصری حیاتی برای اسپرز در خط میانی می‌بیند.

هیچگاه به اندازه امروز احساس قدرت نکرده‌ام. راحت، راضی و با اعتماد به نفس هستم. اغلب می‌گویند بهترین فرم یک بازیکن بین ۲۸ تا ۳۰ سالگی است. قبلا این ادعا را باور نداشتم ولی یقینا بهترین فصل خودم از زمان آغاز فوتبال بازی کردن را سپری کردم. باید به حرکت روی این موج ادامه بدهم. 

busstop.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *