Menu
پیکوفان

نکته آماری؛ سرخیو راموس در دیدار مقابل جزایر فارو، به رکورد ایکر کاسیاس در بیشترین تعداد بازی برای اسپانیا می‌رسد – اتوبوس رانی نسیم شهر

اخبار اتوبوس رانی نسیم شهر

طرفداری – دیدار اسپانیا-جزایر فارو می‌تواند برای سرخیو راموس به یک بازی خاطره انگیز تبدیل شود.

به گزارش مارکا، کاپیتان 33 ساله رئال مادرید و لاروخا اگر در این بازی هم به میدان برود، با رکورد ایکر کاسیاس در انجام بیشترین بازی برای تیم ملی اسپانیا برابری خواهد کرد. ایکر که چند سالی است از تیم ملی کنار گذاشته شده، مجموعا 167 بار پیراهن لاروخا را در بازی‌های رسمی به تن کرد و حالا راموس در یک قدمی او قرار دارد. راموس قطعا به زودی به باسابقه‌ترین بازیکن تاریخ اسپانیا تبدیل می‌شود. در میان بازیکنان شاغل فعلی، تنها بوسکتس حضور دارد که 114 بازی دارد.

راموس که همین حالا هم رکورد بیشترین تعداد پیروزی به همراه اسپانیا را در اختیار دارد، تنها 10 بازی دیگر تا رسیدن به رکورد بوفون که در کشورهای اروپایی نظیر ندارد، فاصله دارد. رکورد جهانی به لحاظ تعداد بازی در مسابقات ملی، در اختیار احمد حسن از مصر با 184 بازی است. 

راموس که 21 گل با پیراهن لاروخا به ثمر رسانده همچنین می‌تواند در بازی مقابل تیم ضعیفی چون فارو، رکورد جاودانه دنیل پاسارلا، اسطوره فوتبال آرژانتین را به عنوان گلزن ترین مدافع تاریخ بازی‌های ملی با 22 گل پشت سر بگذارد. البته پاسارلا با تنها 70 بازی به این رکورد رسید.

اخبار غیر رسمی شهر داری نسیم شهر و حومه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *